Úspěch v životě

Ukázka audia na pozitivní programování mysli Úspěch v životě:Úspěch v životě
Úspěch v životě
Audio na pozitivní programování mysli obsahující rozšířenou Techniku řízené relaxace. (36 minut).
Audio k dispozici online ke stáhnutí z internetu.
Při platbě kartou je dostupné ihned po zaplacení.

Cena: 1490 Kč (vč. DPH) / €49.26 + DPH

Formát :
Váš email*:

Úspěch v životě je relaxační audio na pozitivní programování mysli, které vám pomůže naprogramovat svoji mysl pozitivně k vašemu prospěchu.

  • Uvolní vaše tělo a mysl tak, že budete připraveni na přijetí pozitivních programů.
  • Soustředí vaši mysl na vytváření úspěchu.
  • Díky pravidelnému poslechu tohoto audia si zvyknete přemýšlet o sobě jako o úspěšném člověku a naučíte se očekávat úspěch, což vám pomůže snadněji a rychleji dosáhnout vašich cílů.
  • Naučí Vás si pravidelně vizualizovat svůj úspěch, což je důležité, protože vaše mysl nerozlišuje mezi realitou a představou a díky pozitivní představě si vtisknete do svého podvědomí obraz svého přání a díky tomu vám podvědomí pomůže váš cíl uskutečnit.
  • Dodá vám více energie – budete ve své práci výkonnější.
  • Mimořádně úspěšní lidé se naučili, jak se dostat do stavu sebehypnózy. Toto audio vás naučí, jak pozitivně naprogramovat vaše podvědomí tak, aby vám pomáhalo uspět.
  • Přestanete si sabotovat svůj úspěch.
  • Obsahuje účinnou techniku na zbavení se negativních emocí: zbavíte se třech negativních emocí: strachu, viny a úzkosti, které vás držely zpátky a zabraňovaly vám uspět.

Toto audio dokonale uvolní vaše tělo a mysl a připraví vás na vytvoření si programů, které budou pro vás prospěšné. Váš mozek funguje jako počítač a většina lidí funguje podle programů, které si vytvořili během svého dětství.

Pokud vaši rodiče nebyli nejlepšími programátoři vaší mysli a dětství strávené s nimi vám spíše uškodilo, než pomohlo, máte možnost si vytvořit program, které budou pro vás prospěšné. Přes 10 let jsem studovala, jak funguje lidský mozek a na základě mých znalostí a mých zkušeností s mými klienty, jsem vytvořila audia na pozitivní programování mysli, které jsou nejúčinnější technikou, která překonává omezení a bloky, kterou jsem dosud používala.

Teď Vám položím otázku: Kdy můžete uskutečnit to, co chcete uskutečnit?
Tou správnou odpovědí, je: tehdy, když se zbavíte strachu, že se vám to nepodaří.

Toto audio Vás naučí, jak být v životě úspěšní ve všech směrech.  Abyste mohli být úspěšní, musíte si nejdříve pravidelně představovat sami sebe jako úspěšného člověka. Jste tím, čemu věříte, že jste. Stáváte se tím, na co myslíte celý den, jestliže přemýšlíte o svém úspěchu, potom se cítíte a jednáte úspěšně.

Toto audio Vám pomůže soustředit celou svou mysl na dosažení úspěchu.

Doporučený způsob audia na pozitivní programování mysli je poslouchat toto audio ráno po probuzení, po obědě a večer před spaním minimálně po dobu 30 dnů. Pokud vynecháte jeden den, začněte nový cyklus 30 dnů poslechu tohoto audia.

Úspěch v životě
Úspěch v životě
Audio na pozitivní programování mysli obsahující rozšířenou Techniku řízené relaxace. (36 minut).
Audio k dispozici online ke stáhnutí z internetu.
Při platbě kartou je dostupné ihned po zaplacení.

Cena: 1490 Kč (vč. DPH) / €49.26 + DPH

Formát :
Váš email*:
Zadejte Vaše jméno a email a slevový kupon Vám zašlu emailem. Marie.
Jméno: a email:
Odeslané údaje jsou v bezpečí. Zásady použití.

Komentáře nejsou povoleny.