Zkušenosti zákazníků

Podívejte se, jak relaxační audia změnili život jejich posluchačům…


Jana Bláhová

Jana Bláhová

Jana Bláhová

Paní Michaličková,
poslouchám Vaše audio na Finanční úspěch týden, každý den po probuzení. Nejen, že mám skvělou náladu a vyzařuji, ale i lidé okolo mne reagují na tyto změny.

Až následně jsem zjistila z nějakého Vašeho komentáře, že podporuje „výrobu“ endorfinů). Jsem vcelku pozitivní člověk, ale přesně před rokem se mi začaly objevovat deprese, které jsem sice s použitím homeopatik zvládla, ale občas se ještě připomíná a také fungují „špatné dny“.

Ne s Vaším audiem! Od chvíle kdy jsem ho začala poslouchat, jsem v permanentní pohodě a těším se na věci příští !!!

Jsem vděčná za tuto zkušenost a děkuji, že děláte tuto práci a že se od Vás mám možnosti učit a dokonce se stát sama koučem osobního rozvoje.

Jana Bláhová


Michal

Krásný dobrý večer Marie,

chtěl bych Vám velice poděkovat za to, co pro lidi a svět děláte! Díky Vašemu poslechovému CD Finanční úspěch jsem se posunul v oblasti finančních příjmů na mou prozatimní „mezištaci“, kterou jsem si přál! Osobním rozvojem se již zabývám několik let, ale toto bylo pro me novou zkušeností. Po pravidelném poslechu po dobu jednoho měsíce se dostavilo velice příjemné a pozitivní překvapení v oblasti mých osobních financí! Velice Vám za vše děkuji a přeji Vám i všem lidem, kteří se do osobního rozvoje pustili mnoho úspěchnu na jejich individuálních cestách poznání šťastného života!

Mějte se všichni překrásně!

S láskou Michal


Lucia Daňková

Lucka Daňková

Lucka Daňková

Chcem sa veľmi pekne poďakovať Maruške za prácu, ktorú robí pre nás všetkých. Nevynechám žiadnu z jej prednášok a musím povedať, že každá z nich je pre mňa mimoriadne „výživná“. Z každej jednej je cítiť, že do toho Maruška dáva všetko a že tú prácu robí srdcom a naozaj s plným nasadením. Mnohé z jej prednášok si veľmi rada vypočujem aj opakovane, využila som polročné predplatné a tejto investície vobec neľutujem.

Ďalšie z produktov, ktoré Maruška ponúka a ja už dnes na nich nedám dopustiť, sú audiá na pozitívne programovanie mysli. Zaobstarala som si audio Neotřesitelné sebevědomí, Finanční úspěch a Prodejní úspěch. Momentálne už asi mesiac počúvam každodenne audio Finanční úspěch a v mojom živote sa skutočne začali diať nevídané zmeny, na ktoré som dosiaľ čakala a nejak sa ich nevedela dočkať 🙂 A viete, čo je na tom najlepšie? Že nerobím nič mimoriadne, čo by som nerobila aj predtým, ale pozitívne zmeny prišli a stále prichádzajú tak nejak samé, bez väčšej námahy. Mám teraz omnoho väčšiu radosť zo života a z práce, ktorú robím a ktorá ma nesmierne napĺňa a každé ráno sa budím s nesmiernou radosťou a očakávaním, čo mi tento deň prinesie. Cítim, že sa mi veci v mojom živote dejú tak, ako som si vždy priala. A za to všetko cítim nesmiernu vďačnosť.

Maruške prajem všetko len to najlepšie, veľa spokojných klientov a veľa chuti a elánu do ďalšej práce.

Lucia Daňková


Jarmila Zítková, majitelka cestovní kanceláře pro nezadané, napsala:

Jarmila Zítková

Jarmila Zítková

Poslouchám audia na pozitivní programování mysli každý den a v mém životě pokračují  pozitivní změny. Díky nim jsou mé dny optimističtější a více se raduji ze svého života.  Doporučuji tyto audia všem, kteří chtějí pracovat na svém osobním rozvoji.

Jarmila Zítková
www.pobytypronezadane.cz


Dana Tesařová

Vaše produkty opravdu fungují, známkou toho je, že Vám za ně platím peníze opravdu RÁDA. (To by se nikdy před tím, než jsem začala poslouchat Vaše první audia, nestalo..)


Alena Obdržálková – zkušenosti po 2 měsících

Alena Obdržálková

Alena Obdržálková

Posloucháním Vašich audií se mi pomalu ale jistě mění pohled na můj vlastní život, na jednání mé u druhých lidí. Cítím se vyrovnanější, měním svoje postoje pozitivním směrem. Myslím, že se to projevuje především v jednání s limi, kde se cítím daleko lépe a uvolněnější. Dokonce mám pocit, že v práci se stávám systematičtější, cílevědomější a kreativnější. Protože poslouchám teprve asi tak 2 měsíce, tak předpokládám, že bude stále líp a splní se mi sen být sama sebou, čímž si ovlivním sama svůj život a nebudu už více obětí okolností. Považuji tuto metodu za úžasně přínosnou, protože je dostupná pro každého, kdo má zájem a chce na sobě pracovat. Je jednoduchá a vlastně nenáročná. Stačí jen poslouchat. Při relaxaci se člověk ještě vnitřně mění. Dokonalé.


Dr. Vladimír Koliandr nám napsal

Vážená paní Michaličková,

již delší dobu se zajímám o problematiku zdraví a zdravého životního stylu. Vždy tomu tak ale nebylo. Dokud jsem sám neprožil zdravotní problémy hraničící se smrtí, péče o to nejcennější co člověk má, byla u mne na posledním místě. A najednou (dnes již před více jak dvaceti lety) se to stalo mou prioritou.

Přesto jsem s nedůvěrou pohlížel na nabídku bezplatného vyslechnutí zajímavé přednášky pouze za postoupení této nabídky i mým přátelům. Neudělal jsem to z obavy úmyslného přenesení možné virové infekce. Ale na Vašem webu jsem objevil mnoho zajímavého. Objednal jsem si meditační audio „Přitahování úspěchu“. Přesto, že jsem studoval pedagogiku a psychologii, pro „přeprogramování“ vlastního podvědomí jsem potřeboval pomoc. Toto audio je velice vydařené. Využívám jej denně, oblíbil jsem si barvu i melodii Vašeho hlasu, ztotožňuji se s nabízenými výroky a kolem mne se začínají dít zázraky. Daří se mi stále lépe a lépe, jak zní i na audiu.

To mne přivedlo ke sledování všech přednášek, které mi byly na webu Vámi nabídnuty. Velmi oceňuji jejich obsah, podání, ale především význam pro rozvoj osobnosti každého z posluchačů.

Není cennější investice, než do vlastního zdraví a vzdělání (a tím vzděláním nemyslím jen školní – to bývá často účelové a v životě málo použitelné, jak velmi výstižně vyjádřil Váš manžel na jedné z přednášek, kterou jsem také vyslechl a velmi ji oceňuji).

Děkuji, že jste se pustili do takovéto záslužné práce, jsem jedním z klientů, který ji vysoce oceňuje a kterému velmi pomáhá. Jsem již důchodce, netrpím nízkým sebevědomím, přesto Vaše relaxační audio „Přitahování dokonalého sebevědomí“ patří k mým oblíbeným.

Tomu, aby byl člověk zdravý a úspěšný, měl přátele a krásné vztahy v rodině, aby byl šťastný a spokojený, musí něco obětovat. Musí sám na sobě pracovat – a jakákoli investice (ať časová, finanční, materiální či citová) se mnohonásobně vrátí.

Děkuji, že s manželem podáváte pomocnou ruku právě takovým lidem, kteří potřebují a chtějí se sebou něco dělat, mezi které patřím i já.

Dr. Vladimír Koliandr
Brandýs nad Labem


Alois Kunovský o Přitahování úspěchu

Dobrý den paní Michaličková,
chci Vám velice poděkovat za vytvoření motivačních MP3, sám jsem pravidelným uživatelem „Přitahování úspěchu“ a mám s ním velice dobré zkušenosti.
Pomáhá mne rychle se dostat do alfa hladiny, uvolnit se, z relaxovat. Je to velice účinný a funkční nástroj, který díky uložení v mobilu mám stále k dispozici. Ráno a večer poslouchám pravidelně, ale v některých situacích jako například důležité obchodní jednání si udělám čas v autě před schůzkou a efekt přijít na jednání uvolněný, pozitivně naladěný je fantastický…
Děkuji ještě jednou za skvělé nástroje k nastavení pozitivního postoje.


Elišce pomohlo relaxační audio Přitahování úspěchu

Poslouchám Vaše audio Přitahování úspěchu každý den. Víc jak před rokem jsem přišla o práci. Pořídila jsem si salon se strojovými masážemi. Teď po roku a půl jsem musela na čas zavřít a najít si jiné místo pro salon. Úplně jsem znejistěla a začala jsem o sobě pochybovat, zda ještě něco dokážu. Zda ještě pokračovat v hledání zaměstnání nebo dál bojovat za svůj salon a otevřít ho znovu.

Napsala jsem kartářce a požádala jí o radu, co dělat na křižovatce mého života. Diskuze kterou jsme spolu měly mě přivedla k rozhodnutí znovu otevřit můj salon. Zároveň mi poradila si stáhnout Vaši meditační nahrávku.

Moc mi pomohla získat klid a sebejistota, které mi v té době chyběly. Známí mi říkají, že jsem se změnila a moje děti má změna uklidnila, protože asi cítily mou nejistotu a vyhýbaly se mi. Byla jsem úzkostná a depresivní. Za svou proměnu Vám moc děkuji a stále se k nahrávce vracím.

Eliška


Paní Nikola L. se s Vámi také chce podělit o své zkušenosti

Před časem jsem si od Vás koupila mp3 nahrávku – Přitahování úspěchu.

K tomuto kroku mě vedl život, který mi do cesty přinesl zkušenosti, které už opakovat nechci (neúspěch v zaměstnání, domácí násilí).

Od prvního dne poslechu této nahrávky mi bylo líp,každým dnem se mi začínalo dařit vše na co jsem sáhla a hlavně to bylo i vidět.

Teď už nejsem šedá myš, která se schovává a čeká jen hromy a blesky: „jsem NIKOLA L. a jsem úspěšná“

Tuto nahrávku poslouchám i dnes.

Děkuji paní Michaličková za tuto pomoc a přeji Vám hodně spokojených posluchačů a všem posluchačům vašich nahrávek, aby do „NOVÉHO“ života vykročili pravou nohou!

Hezký den přeje Nikola L.


Reference od Pavla Melichara

Jmenuji se Pavel Melichar, zdravím všechny, kteří zatím zvažují o podpoře formou motivace pomocí meditace. Podávám zde osobní zkušenost, s těmito produkty paní Michaličkové. Výborná věc anebo ještě víc, pomocí poslechu ať už při spánku anebo opravdovou meditací, docílíte větší motivace pro změny. Můj život se obrací přesně tam kde chci a to vše cca po 3 měsících poslechu.

S pozdravem

Melichar Pavel


A také děkuji Františkovi za jeho milý email:

Dobrý den paní Michaličková!

Dobrý den a díky Vám za toto dílo, které je schopné člověka doslova nakopnout a přesvědčit. Je to však určené jen pro vnímavé lidi. Ti ostatní tuto krásu slova neuslyší, protože vypnou toto bohatství slova, jež se jim dostává. Je to velká krása, poslechnout si něco takového, něco, co Vás zvedá nad úroveň spotřebitelského života a pachtění.

Není to určeno každému, je to jen pro vyvolené! Ještě jednou, tisíceré díky. Jsou to slova i pro ty, kteří chtějí odejít z tohoto světa, protože jim nikdo nehodil záchranný pás, nikdo jim neukázal krásu slova.

Děláte krásné věci, jsem dojat i šťasten zároveň a všechno, co jsem slyšel, zůstane ve mně abych vždy měl po ruce, ve své mysli, tento breviář krásy. Je možné,že někomu daruji /bude-li to možné a s vaší pomocí/ některé Vaše lahůdky, nejenom pro povzbuzení a také pro povznesení, nad všednost našeho žití.

Ještě jednou děkuji, mé štěstí roste.

František


Jana Straková

Dobrý den pí. Marie Michaličková
Já jsem zhlédla Vaši přednášku Klíč k zákonu přitažlivosti a dneska Jak se mít rád, a velice se mi to líbilo. Zakoupila jsem Vaši relaxační hudbu MP3, Přitahování úspěchu a Přitahování bohatství. A moc se mi líbí
díky Jana Straková


Angelika

Dobrý den p. Michaličková, poslouchám Vaše přednášky a pouštím si každý den CD Přitahování bohatství. Je to báječné cítím se velmi dobře a začínám mít i štěstíčko v mém začínajícím podnikání. Moc Vám za to děkuji a také moc děkuji za přednášky, jsou skvělé, a poněvadž už o těchto věcech něco málo vím, jsem ráda, že to slyším znovu a znovu a mohu se více učit.
Děkuji moc za Váš čas


Dagmar Pohanková

Dobrý den, paní Marie. Po pár dnech poslechu Vašeho audia Jak se mít ráda se mi daří v pracovním životě najednou nějak lépe 🙂 . Jsem zvědavá, jaké to bude po měsíci 🙂 Děkuji strašně moc. Přeji pěkný večer.


Michaela Hruzova

Dobry den, timto prispevkem bych chtela podekovat pani Marii a panu Janovi za skvelou praci na jednotlivych prednaskach, ze kterych si vzdy hodne odnesu, a taktez za relaxacni audionahravky (jak si odpustit a mit se rad, pritahovani dokonaleho sebevedomi …), po jejichz poslechu vidim svet pozitivneji. Uz delsi dobu resim otazku idealniho povolani (kde je me misto, v cem jsem vyjimecna, kde bych chtela byt za 5-10 let …), proto jsem pani Michalickovou kontaktovala osobne. Uz prvni rozhovor mi pootevrel oci a posunul o kus dal. Jeste mam pred sebou hodne prace, ale uz se tesim a verim, ze to zvladnu. Jeste jednou dekuji za profesionalni a zaroven citlivy pristup a ochotu pomahat druhym.


Markéta Karlová

krásný den Vám oběma 🙂
a velké poděkování. Musím Vám napsat ještě jednu skvělou věc, která se v mém životě stala ( a těch se stává stále víc a víc 🙂 ) Poslouchám Vaše MP3 Přitahování bohatství zhruba měsíc a před dvěma dny jsem dostala na svůj účet větší částku peněz – šlo o dědictví 🙂 moc Vám děkuji.
všechna přání si píšu a většina z nich se plní a nejvíc ta přání, na které jsem jakoby zapomněla 🙂


Další reference najdete ve sloupci vpravo

Komentáře nejsou povoleny.