Opravdové odpuštění

Ukázka audia na pozitivní programování mysli Opravdové odpuštění:


Opravdové odpuštění
Opravdové odpuštění
Relaxační audio s vizualizační technikou odpuštění. (20 minut pro ženy + 20 minut pro muže).
Audio k dispozici online ke stáhnutí z internetu.
Při platbě kartou je dostupné ihned po zaplacení.

Cena: 1490 Kč (vč. DPH) / €49.26 + DPH

Formát :
Váš email*:

Karin Vičíková

Karin Vičíková

Mila pani Marusko,

chtela bych Vam touto cestou vyjadrit vdecnost a oceneni za uzasnou praci a laskavy pristup, se kterym Vase seminare, kurzy a treninky probihaji.

Mam za sebou nekolik let prace osobniho rozvoje, absolvovanych mnoho kurzu, seminaru a technik pro zlepseni kvality zivota. Mam prectenych spousty materialu a knih obsahujicich hodne informaci k danym tematum. Ale stale mi chybel ten spojovaci clanek, ktery by uvedl nabyte vedomosti do praxe. Teprve technika sebehypnozy a NLP zahrnuta v audiich mi dokonale zmenila zivot, nebot obesla kriticky faktor vedome mysli, ktery zcela nesmyslne filtroval nabyte informace a nedovolil zmenit podvedome programy vedomou cestou.

Vrele doporucuji tuto techniku vsem lidem, kteri chteji uskutecnit pozitivni zmeny ve svem zivote, a zejmena tem, kteri maji analyticky mozek a silny kriticky faktor vedome mysli, ktery jim brani tyto zmeny uskutecnit. Nebot z vlastni zkusenosti mohu potvrdit, ze zamerovat se pozitivne pouze na vedome urovni neni pro dosazeni cilu dostacujici,
pokud existuje velmi silny kontrolor (kriticky faktor vedome mysli), ktery zamezuje jakekoliv pozitivni zmene at uz na urovni vedomi ci podvedomi a nedovoli zmenit programy, ktere sabotuji vse, co se da.

Pani Marusko, preji Vam mnoho uspechu a tesim se na dalsi spolupraci.

S laskou a uctou Karin Vicikova

Komentáře nejsou povoleny.