Neotřesitelné sebevědomí

Neotřesitelné sebevědomí
Neotřesitelné sebevědomí
Audio na pozitivní programování mysli obsahující rozšířenou Techniku řízené relaxace. (35 minut).
Audio k dispozici online ke stáhnutí z internetu.
Při platbě kartou je dostupné ihned po zaplacení.

Cena: 1490 Kč (vč. DPH) / €49.26 + DPH

Formát :
Váš email*:

Nízké sebevědomí je problém, který trápí 9 lidí z 10. Většina lidí se nemá ráda, chtěla by být někým jiným nebo chtěla by úplně jinak vypadat. Chtěli by dělat jinou práci, než tu současnou a chtěli by žít úplně jiný život.  Podle výzkumů má 97 % mladých lidí vytvořenou velmi negativní představu. Tito mladí lidé dospějí a představa, kterou o sobě mají, se u většiny k lepšímu nezmění.

Jak vzniká nízké sebevědomí? V průměru slyší malé dítě na 1 pochvalu deset pokárání. To není dobrý základ pro vytvoření zdravého sebevědomí.

Co jste slýchávali od svého okolí, když jste byli malí? Chválili vás rodiče nebo vás více kritizovali? Pokud rodiče neustále opakují svému dítěti, že je hloupé, za nic nestojí, že je pomalé a líné, tak z něho vyroste velmi zakomplexovaný člověk, který funguje podle velmi destruktivních programů.

Pokud vás rodiče často kritizovali, zasadili vám do hlavy mnoho škodlivých přesvědčení. Možná, že jste od nich dostali nálepky jako lajdák, nepořádný, nic ho nezajímá, o nic se nesnaží, je k ničemu, je hloupý, nikam to v životě nedotáhne atd., které ve vaší hlavě zůstaly dodnes.

Sebevědomí – ať již nízké nebo zdravé je program, podle kterého funguje váš mozek. Váš mozek je programovatelný počítač a pouze jako počítač funguje dobře, pokud má k dispozici správné a pro vás prospěšné programy.

Vy si můžete naprogramovat svůj mozek jako počítač ke svému prospěchu ve stavu fyzického a mentálního uvolnění. Ve stavu, kdy kritický faktor vědomé mysli, který ve vědomém stavu brání v přijetí pozitivních programů, bude vypnut. Do stavu fyzického a mentálního uvolnění vás zavede relaxační audio na pozitivní programování mysli: Neotřesitelné sebevědomí.

Relaxační audio Neotřesitelné sebevědomí Vás uvolní, zbaví vaše tělo stresových hormonů, posílí vaši imunitu a dodá Vám energii. Pravidelný poslech tohoto audia vám pomůže vytvořit si program sebevědomí, o jakém jste vždycky snili.

Opravdové a trvalé sebevědomí si můžete vytvořit, když budete pravidelně vstupovat do stavu hluboké relaxace, kde dostanete dávku pozitivního programování, na základě které si vytvoříte o sobě nové přesvědčení, váš mozek začne fungovat podle nových myšlenkových vzorců.

  • Relaxační audio Neotřesitelné sebevědomí Vám pomůže vytvořit si dokonalé sebevědomí, díky kterému se stanete vyrovnanějším a spokojenějším člověkem.
  • Relaxační audio Neotřesitelné sebevědomí vám pomůže zbavit se negativních nálepek, které jste si dali sami sobě nebo které vám dalo vaše okolí.
  • Relaxační audio Neotřesitelné sebevědomí Vás zbaví negativních přesvědčení, která máte o sobě.

Pravidelný poslech relaxační audia Neotřesitelné sebevědomí Vás zbaví negativní nálepky, nízkého sebevědomí, kterou jste si sami sobě dali.

Naučíte se každý den oceňovat sami sebe.

Změníte svoji omezující představu o sobě na pozitivní představu o sobě, protože vaše představa o sobě určuje vaše chování. Budete mít důvěru ve svoji schopnost si určit své cíle a jít si za těmito cíli. Uvědomíte si svoje hodnoty. Uvědomíte si svoje cíle a dovolíte sobě stát se tím, kým chcete být.

Doporučuji Vám poslech audia Neotřesitelné sebevědomí spojit s poslechem audia: Přitahování dokonalého sebevědomí k tomu abyste posílili svoje výsledky.

Díky pravidelnému poslechu tohoto audia na pozitivní programování mysli si vytvoříte neotřesitelné sebevědomí.

Ukázka audia na pozitivní programování mysli Neotřesitelné sebevědomí:

Toto audio poslouchá také Lucia Daňková, která mi napsala své zkušenosti:

Chcem sa veľmi pekne poďakovať Maruške za prácu, ktorú robí pre nás všetkých. Nevynechám žiadnu z jej prednášok a musím povedať, že každá z nich je pre mňa mimoriadne „výživná“. Z každej jednej je cítiť, že do toho Maruška dáva všetko a že tú prácu robí srdcom a naozaj s plným nasadením. Mnohé z jej prednášok si veľmi rada vypočujem aj opakovane, využila som polročné predplatné a tejto investície vobec neľutujem.

Ďalšie z produktov, ktoré Maruška ponúka a ja už dnes na nich nedám dopustiť, sú audiá na pozitívne programovanie mysli. Zaobstarala som si audio Neotřesitelné sebevědomí, Finanční úspěch a Prodejní úspěch. Momentálne už asi mesiac počúvam každodenne audio Finanční úspěch a v mojom živote sa skutočne začali diať nevídané zmeny, na ktoré som dosiaľ čakala a nejak sa ich nevedela dočkať 🙂 A viete, čo je na tom najlepšie? Že nerobím nič mimoriadne, čo by som nerobila aj predtým, ale pozitívne zmeny prišli a stále prichádzajú tak nejak samé, bez väčšej námahy. Mám teraz omnoho väčšiu radosť zo života a z práce, ktorú robím a ktorá ma nesmierne napĺňa a každé ráno sa budím s nesmiernou radosťou a očakávaním, čo mi tento deň prinesie. Cítim, že sa mi veci v mojom živote dejú tak, ako som si vždy priala. A za to všetko cítim nesmiernu vďačnosť.

Maruške prajem všetko len to najlepšie, veľa spokojných klientov a veľa chuti a elánu do ďalšej práce.

Lucia Daňková

Neotřesitelné sebevědomí
Neotřesitelné sebevědomí
Audio na pozitivní programování mysli obsahující rozšířenou Techniku řízené relaxace. (35 minut).
Audio k dispozici online ke stáhnutí z internetu.
Při platbě kartou je dostupné ihned po zaplacení.

Cena: 1490 Kč (vč. DPH) / €49.26 + DPH

Formát :
Váš email*:

Bonus pro Vás: Máte už svůj slevový kupon na 10-30% slevu?

Pokud ne, zadejte Vaše jméno a email a slevový kupon Vám zašlu emailem.
Jméno: a email:

Komentáře nejsou povoleny.