Časté otázky

Připravila jsem zde seznam nejčastějších otázek mých klientů.

Chci zaslat audia na CD, jak postupovat?

Nad tlačítkem „KOUPIT“ se nachází možnost „Vyberte si„.

V této položce zvolte „Audio CD poštou“ a před dokončením objednávky vyplňte poštovní adresu, kde si audia můžete vyzvednout.

Audia na CD zasíláme do všech krajin Evropy.

Proč je důležité poslouchat relaxační audia?

Jak dlouhé je audio?

Audia mají délku asi 15-30 minut, někdy více. Testovala jsem různé délky audií, ale ze zkušeností vyšlo 15 minut jako nejpřijatelnější doba, kdy si vaše tělo odpočine a zároveň Vám to nezabere příliš mnoho času ráno a večer, abyste si audio mohli poslechnout.

Někdy ale máte v podvědomí tak silné programy, že 15 minut nestačí. Proto audia obsahující rozšířenou Techniku řízené relaxace jsou delší, asi 25-35 minut.

Neumím napalovat MP3, chci audio na CD, jak postupovat?

Pokud jste z České republiky, objednejte si relaxační audia na dobírku, dostanete balíček s CD poštou. Pokud nejste z České republiky, objednejte si audia s platbou předem (platební kartou, bankovním převodem apod.) a dodatečně nám napište, že chcete zaslat audia také na CD poštou. Pokud jste v České republiky a zaplatili jste předem a chcete audia zaslat dodatečně ještě poštou na CD, také nám napište.

Jak často mám poslouchat audio, aby začalo fungovat?

Proč audia stojí 599 Kč a více?

Hodnota informací v audiu má mnohem větší cenu… má cenu rovnající se Vašemu novému životu s méně stresu, méně problémy a více radosti. Toto audio Vás navede do relaxačního stavu, kde rozpouštíte stresové hormony, posilujete imunitu, odbouráváte nahromaděné škodlivé látky, regenerujete tělo a nabíjíte se energií. To všechno můžete zažít při poslechu a navíc pozitivní výroky a afirmace mění Vaše zakořeněné negativní programy.

Také Vás tato cena bude motivovat, abyste audio opravdu začali používat. Mým cílem je, abyste opravdu dosáhli toho,co chcete, změnili se k lepšímu a to se dá dosáhnout jedině vytrvalostí a pravidelností při poslechu audia.

Jak zjistím, zda v audiu není něco, s čím nesouhlasím?

Toto audio Vás zavede do relaxačního stavu, ve kterém nevnímáte čas a možná ani mé slova, ale podvědomí to všechno slyší. Pokud si nejste jisti, zda souhlasíte se všemi výroky, poslechněte si nejprve toto audio ve bdělém stavu a můžete posoudit, zda chcete pokračovat v relaxačním stavu.

Mohu audio poslouchat pokud trpím duševní poruchou?

Pokud trpíte epilepsií, tak relaxační audia nemůžete poslouchat.
Pokud trpíte duševními poruchami, depresemi apod. poraďte se se svým ošetřujícím lékařem.

Pošta mi doručila dolámané CD. Jak postupovat?

Někdy se může stát, že objednané CD vám pošta doručí s poškozeným obalem, nebo dokonce kompletně zničené. Podle našich statistik se to stává asi v 1% případů. Pokud se tak stane, udělejte foto v jakém stavu vám přišla zásilka a zašlete nám toto foto emailem.

Pokud je jenom poškozený obal, můžete si nový obal na CD zakoupit v každém elektro obchodě / supermarketu. Obal stojí asi 10 Kč. Poskytneme vám slevu 10 Kč při další objednávce. Pokud je CD úplně zničené, zašleme vám zdarma nové CD.

Pokud máte další dotazy, podívejte se na video na začátku stránky, nebo mi napište.

Komentáře nejsou povoleny.