Přitahování štěstí

Přitahování štěstí
Přitahování štěstí
Audio na pozitivní programování mysli obsahující rozšířenou Techniku řízené relaxace.
Audio k dispozici online ke stáhnutí z internetu.
Při platbě kartou je dostupné ihned po zaplacení.

Cena: 599 Kč (vč. DPH) / €19.80 + DPH

Formát :
Váš email*:

Chcete se cítit více šťastní?

Toto audio obsahuje naprosto revoluční psychoterapeutickou techniku, která Vám pomůže neutralizovat negativní události z Vaší minulosti, které Vám zabraňují v tom, abyste se cítili šťastní.

Tuto techniku používají ti nejlepší terapeuti a hypnoterapeuti při práci se svými klienty.

Použijte ji k tomu, abyste se cítili lépe a abyste byli více šťastní.

Pokud pracujete jako kouč či terapeut, můžete ji použít při práci se svými klienty.

Toto audio je velmi příjemné k poslechu a je prověřeno mnoha klienty.

Je to vzrušující program, pomocí kterého si vytvoříte postoj štěstí ve Vaší mysli.

Ukázka audia na pozitivní programování mysli Přitahování štěstí:

Reference od posluchačů audia Přitahování štěstí:

Dobrý den paní Marie.
Audio „Přitahování štěstí“ poslouchám každý večer před spaním.
Připadá mi, že jsem více optimističtější a mám stále dobrou náladu. Pracuji na sobě již delší dobu, ale určitě toto audio mi dodává ještě více optimismu.

Dana Horešovská


Tatiana Repková

Tatiana Repková

Vďaka relaxačnej nahrávke „Přitahování štěstí“ som pochopila, že šťastie je záležitosťou rozhodnutia, vnútorného nastavenia a uhla pohľadu, nie iba vonkajších okolností. Počas jej pravidelného počúvania som si postupne začínala všímať veci, ktoré som predtým ignorovala. Nahrávka mi akoby otvorila oči. Zrazu som objavila krásu západu slnka, radosť z prechádzok so psom a napriek faktu, že som bola bez práce, som prežila nádherné leto. Dovtedy som totiž ani netušila, že pre pocit šťastia sa dá rozhodnúť a môžem na ňom systematicky pracovať. Je však veľmi dôležité nájsť v sebe odhodlanie rozlúčiť sa s pocitom nešťastia. Nahrávka je výborným programovacím jazykom, pri ktorom nielen relaxujem, ale naučila ma vnímať svet inými očami. Predovšetkým vďaka nej dnes viem, že aj ja mám právo byť šťastná, bez ohľadu na to, čím som v minulosti prešla. V neposlednom rade ma naučila regulovať pocit nespokojnosti so svojím životom a so sebou samou. Do môjho života sa začali vracať ľudia, s ktorými som bola šťastná a ktorí sa mi zo života stratili pred viac ako 10 rokmi. A naopak, vytratili sa tí, ktorí sa vyžívali v sebaľútosti. S radosťou ju odporúčam všetkým, ktorí majú dostatok vnútornej sily rozhodnúť sa pre šťastie! Lebo aj na to treba silu a odhodlanie.

Tatiana Repková


Dobrý večer paní Marie, tak ja poslouchám audio Přitahování štěstí poctivě každý den,bud večer, nebo ráno podle nálady a taký ještě poslouchám Přitahování bohatství. Relax.audia ráda poslouchám, hudba nádherná, a Váš příjemný uklidňující hlas na mne působí velmi dobře. Zaznamenala jsem změnu ve svém myšlení snažím se soustřeďovat svou mysl na pozit. a budující věci, cítím se radostnější, šťastnější, vděčnější, po delší době opět cvičím a těším se na každý den..přejí Vám taký hezké dni naplněné láskou a radosti.

S pozdravem Lívia


Dobrý den Marie,
vaše relaxační audio poslouchám už od chvíle, kdy jsem si zakoupila koučink 🙂 vždy večer před spaním. Zatím na sobě pozoruji tyto změny – ráno se cítím líp vyspaná a líp se mě vstává, cítím se vnitřně klidnější a lépe dokážu vyjádřit, co chci.
Nebo spíš teď si to dokážu uvědomit, dřív jsem se rozhodovala spíš podle toho, co chtěli ostatní nebo co já jsem si myslela, že chtějí, ale teď mě vždy v mysli napadne otázka ,,Chci to i já?“
taky o sobě méně pochybuji, více se chválím a v duchu si už moc nenadávám:)
Děkuji Vám 🙂

zdraví Anežka

Přitahování štěstí
Přitahování štěstí
Audio na pozitivní programování mysli obsahující rozšířenou Techniku řízené relaxace.
Audio k dispozici online ke stáhnutí z internetu.
Při platbě kartou je dostupné ihned po zaplacení.

Cena: 599 Kč (vč. DPH) / €19.80 + DPH

Formát :
Váš email*:

Bonus pro Vás: Máte už svůj slevový kupon na 10-30% slevu?

Pokud ne, zadejte Vaše jméno a email a slevový kupon Vám zašlu emailem.
Jméno: a email:

Komentáře nejsou povoleny.