Jak využít Hladinu Alfa

Hladina alfa může mít na váš život velký vliv. Vysvětlíme si, co je to hladina alfa a jakým způsobem může změnit váš život. Hladina Alfa, je stav hlubokého uvolnění těla a mysli. V tomto stavu lidský mozek vysílá vibrace na frekvenci 10 kmitů za sekundu. Bylo vědecky dokázáno, že mozek během dne funguje na různých frekvencích. Když jste vzhůru, váš mozek produkuje vibrace na frekvenci 20 kmitů za sekundu. Když se vaše tělo uvolňuje nebo usínáte, vibrace vašeho mozku začínají klesat.

V hladině Alfa máte možnost ovlivňovat svoje programy v podvědomí. Vaše podvědomí obsahuje vaše myšlenky a pocity a vaše vzorce chování. Ve vašem podvědomí najdete odpovědi na svoje problémy. Hladina Alfa je charakteristický stav pro denní a noční snění. Do hladiny Alfa vás zavedou audia na pozitivní programování mysli. Tyto audia uvolní vaše tělo a mysl a díky nim se budete cítit velmi příjemně.

Při poslechu audií na pozitivní programování mysli můžete komunikovat svému podvědomí obraz svých přání a svých cílů, aby vám pomohlo na nich pracovat. Hladina Alfa – stav hluboké relaxace je pro mysl a tělo velmi prospěšný stav – vaše tělo se zbavuje stresových hormonů, posilujete svoji imunitu. Hladina Alfa je také skvělý stav pro účinné a snadné učení.

Komentáře nejsou povoleny.