Přitahování úspěchu

Přitahování úspěchu
Přitahování úspěchu
Poslechem audia Přitahování úspěchu si vytvoříte nastavení mysli, které mají úspěšní lidé. Pomůže Vám přitáhnout úspech do života a posílit sebedůvěru.
Audio k dispozici online ke stáhnutí z internetu.
Při platbě kartou je dostupné ihned po zaplacení.

Dnešní cena: 599 Kč (vč. DPH) / €19.80 + DPH

Vyberte si :
Váš email*:

Like this page to get a discount

Pozitivní výroky jsou jednoduché a velmi účinné, jejich účinek se násobí, pokud se uvolníte a vstoupíte do relaxační hladiny, kde Vaše podvědomí je přístupné pozitivnímu programování vaší mysli.

Vstoupit do relaxační hladiny Vám pomůže řízená relaxace v audiu Přitahování úspěchu.

Poslouchejte toto audio ráno po probuzení a večer před spaním a Váš život se začne měnit. Říkejte si v relaxační hladině, že jste génius a že se Vaše cíle plní a Vašemu sebevědomí narostou křídla.

Díky řízené relaxaci neutralizujete stresové hormony ve Vašem těle, tím prospíváte Vašemu zdraví.

Studie ukazují, že nejúspěšnější lidé této planety se samovolně naučili působit v hladině alfa – relaxační stav, kdy se zpomalují mozkové frekvence.

Hladina alfa je pro tělo a mysl blahodárný stav, který je charekteristický přístupem k podvědomí . Pokud usilujete o úspěch a bohatství a nedaří se Vám, je možné, že máte ve Vašem podvědomí programy chudoby a neúspěchu, které Vám brání bohatství vytvořit.

O hladině Alfa píše i velký učitel osobního rozvoje John Assaraf ve svých knihách Odpověď a Jak mít všechno.

Relaxační audio Přitahování úspěchu naprogramuje Vaši mysl na úspěch a k posílení Vaši sebedůvěry.

Ukázka relaxačního Přitahování úspěchu:

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.


Alois Kunovský dosáhl následující výsledky

Dobrý den paní Michaličková,
chci Vám velice poděkovat za vytvoření motivačních MP3, sám jsem pravidelným uživatelem „Přitahování úspěchu“ a mám s ním velice dobré zkušenosti.
Pomáhá mne rychle se dostat do alfa hladiny, uvolnit se, z relaxovat. Je to velice účinný a funkční nástroj, který díky uložení v mobilu mám stále k dispozici. Ráno a večer poslouchám pravidelně, ale v některých situacích jako například důležité obchodní jednání si udělám čas v autě před schůzkou a efekt přijít na jednání uvolněný, pozitivně naladěný je fantastický…
Děkuji ještě jednou za skvělé nástroje k nastavení pozitivního postoje.


Eliška by se s vám chtěla podělit o své zkušenosti

Poslouchám Vaše audio Přitahování úspěchu každý den. Víc jak před rokem jsem přišla o práci. Pořídila jsem si salon se strojovými masážemi. Teď po roku a půl jsem musela na čas zavřít a najít si jiné místo pro salon. Úplně jsem znejistěla a začala jsem o sobě pochybovat, zda ještě něco dokážu. Zda ještě pokračovat v hledání zaměstnání nebo dál bojovat za svůj salon a otevřít ho znovu.

Napsala jsem kartářce a požádala jí o radu, co dělat na křižovatce mého života. Diskuze kterou jsme spolu měly mě přivedla k rozhodnutí znovu otevřit můj salon. Zároveň mi poradila si stáhnout Vaši meditační nahrávku.

Moc mi pomohla získat klid a sebejistota, které mi v té době chyběly. Známí mi říkají, že jsem se změnila a moje děti má změna uklidnila, protože asi cítily mou nejistotu a vyhýbaly se mi. Byla jsem úzkostná a depresivní. Za svou proměnu Vám moc děkuji a stále se k nahrávce vracím.

Eliška

Přitahování úspěchu
Přitahování úspěchu
Poslechem audia Přitahování úspěchu si vytvoříte nastavení mysli, které mají úspěšní lidé. Pomůže Vám přitáhnout úspech do života a posílit sebedůvěru.
Audio k dispozici online ke stáhnutí z internetu.
Při platbě kartou je dostupné ihned po zaplacení.

Dnešní cena: 599 Kč (vč. DPH) / €19.80 + DPH

Vyberte si :
Váš email*:

Bonus pro Vás: Máte už svůj slevový kupon na 10-30% slevu?

Pokud ne, zadejte Vaše jméno a email a slevový kupon Vám zašlu emailem.
Jméno: a email:

Komentáře nejsou povoleny.